Menü Kapat

Misyonumuz

RPA, geniş çapta uygulanabilir olduğu için çok yaygın hale geldi. RPA.ORG.TR olarak, Türkiye’nin RPA konusunda gelişmesi ve bilgi paylaşımlarının sağlanması temel amacımızdır.

Vizyonumuz

RPA’nın geniş bir kitlelere ve sektörlere erişeceğine inanıyoruz. Ve misyonumuzla paralel olarak bu geniş kitlelere ve sektörlere erişmesine destek oluyoruz.

Hakkımızda

Bugün, RPA yeni verimlilikler sağlıyor ve insanları geniş bir endüstri ve süreç yelpazesinde tekrar eden can sıkıntısından kurtarıyor. RPA, geniş çapta uygulanabilir olduğu için çok yaygın hale geldi. RPA.ORG.TR olarak, Türkiye’nin RPA konusunda gelişmesi ve bilgi paylaşımlarının sağlanması amacıyla bu platformu kurduk. RPA.org.tr, MENDAX kuruluşuna aittir. İlk olarak AI Exploration çatısı altında içerikler üretilmeye başlanmıştır. Ardından rpa.org.tr satın alınmış ve robotik süreç otomasyonu ile ilgili tüm içerikler bu platformda toplanmıştır. Mendax projesinin temelleri 2015 yılında Project Mendax adı altında atıldı. Şuan ABD ve Türkiye olmak üzere iki ülkede, birçok sektörde hizmet vermektedir.

Diğer MENDAX hizmetleri